Ara 052018
 

Online gaming pazarına 2012 yılında katılan platformlar arasında Bahsegel’te bulunuyor. Markanın almış olduğu belgeler kapsamında üyelerini karşıladığını söylemeliyiz. Curacao’dan izinlerini alarak hizmetlerini sunduğunu göreceksiniz. Bu izinlere sahip olan tüm firmaların da engellemelerine yer veriliyor. Engellerin sonucunda da firmaların adresleri değişiyor. Sadece adres değişimleri ile piyasada kalmaları söz konusudur. Yeni adresi adına da bildirimler yaptığını belirtmek gerekiyor. Üyelerin iletişim yöntemleri sayesinde bildirimleri alarak giriş yapmaları esas alınıyor. Kullanıcı adınız ve şifrenizle oturumlarınızı açarak faaliyet gösterebilirsiniz. Üyeleri arasına katılmak için de güncel adresinden ‘hemen katıl’ sekmesine tıklamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Bahsegel Üye Ol Üyelik işlemlerine yer verenlerin bir kereye mahsus olarak hoş geldin bonusu kazanmaları sağlanacaktır. Maksimum 500 TL’ye kadar verilen bu kampanya adına kurallara sahip olduğunu da göreceksiniz. Duyurularından sonra açıklamalarına göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Minimum 100 TL ve üzerinden depozit sağlayan üyelerin elde ettiklerini de söylemeliyiz. Bahsegel markasının Ukash dışında kalan yatırım metodları ile para yatırmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Spor bölümünden yatırımlara yer vererek taleplerinizi sunmanız isteniyor. Talepler için de geçerli olan e-mail adresine yer vermelisiniz. Adres üzerinden bonus türünü girmeli ve üyelik bilgilerinizi sunmalısınız. Talimatlara uygun olarak ilerlemeniz halinde daha da avantajlı olacaksınız.

 

Bahsegel Ödeme Yöntemleri

Bahsegel markasının tasarımı gereği kısa sürede analizlerde bulunabilirsiniz. Örneğin en altından ‘ödeme yöntemler’ başlığıyla karşı karşıya kalacaksınız. Bu buton üzerinden anlaşmalı merkezleri öğrenecek ve limitleri kapsamında ilerleme sağlayacaksınız. Örneğin Astropay yatırımlarına yönelik en az 10 USD değeriyle depozit sağlamanız gerektiğini göreceksiniz. Ecocard için de minimum 25 TL olarak değerlerini gösteriyor. Banka Havalesi için en az 500 TL yatırımlara yer vermelisiniz. CepBank adına da 20 TL limitini sunuyor. İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, DenizBank ve AkBank kapsamında anlaşmalarının olduğunu da söylemeliyiz. Tüm anlaşmaların yeni adresi adına da geçerli olduğunu belirtmeliyiz. Neteller için 30 USD, Paysafecard adına da 25 Euro limitlerini göz önünde bulundurmalısınız. Açıklamaları sayesinde hesaplarınız üzerinden faaliyet göstereceksiniz. Açıklamaların dışında yardım kategorileri de bilgi sunacaktır.

Sorry, the comment form is closed at this time.